6 червня 2016 року у громадському центрі "Вільний Простір" при підтримці БФ АМЕР відбулася зустріч учасників АТО, їх родин та волонтерів Зеленодольської громади. Загалом були присутні більше 30 людей.

Зустріч розпочав міський голова Савченко Андрій Володимирович, який розповів присутнім про рішення міської ради та виконкому щодо пільг для дітей з родин учасників АТО на наступний учбовий рік, врахування інтересів учасників АТО під час прийняття бюджету на другу половину 2016 року. Також, міський голова відповів на найбільш актуальні для бійців питання - отримання земельних ділянок, безкоштовного проїзду у міжміському транспорті та інших пільг.
Було узгоджено провести наступну зустріч з присутністю відповідних спеціалістів міської ради та інших спеціалізованих служб, яка відбудеться вже наступного понеділка о 18.00 у центрі "Вільний Простір".
Ще однією темою, яка є актуальною для учасників АТО, стало надання безкоштовної юридичної допомоги. 

У другій частині зустрічі відбувся тренінг на тему "Основи саморегуляції, стресостійкості та особистої ефективності", який проводив Родіон Григорян, волонтер групи "Нардний тил" та "Повернись живим". Він представив авторську унікальну методику, яка дозволяє бійцям в умовах війни та при поверененні додому віднайти внутрішню рівновагу, зрозуміти себе та оточуючий світ.

Ще однією актуальною для бійців темою є отримання ними кваліфікованої правової допомоги. Тому разом з партнерами Агенції 13 червня 2016 року з 10.00 до 14.00

 

буде проводитися виїзний прийом спеціалістів Криворізького центру вторинної безоплатної правової допомоги у Громадському центрі «Вільний Простір», вул. Енергетична 17в 
(офіс Агенції місцевого розвитку, Будинок Побуту, 1й поверх).

Громадянам соціально незахищених категорій населення (інваліди, якщо пенсія нижче 2148 грн.; особи, чий дохід нижче прожиткового мінімуму; діти-сироти та позбавлені батьківської опіки; матері-героїні; з соціальних питань - ветерани війни, учасники бойових дій тощо) може бути призначено адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у судах та інших органах, складання процесуальних документів у цивільних та адміністративних справах.