З кожним роком соціальна, економічна та політична активність жінок, які живуть у малих містах та селищах, зростає. Жінки все більше прагнуть до самореалізації. Але існує проблема браку знань, досвіду та професійності для подальшого розвитку. Чому?  

По-перше, в малих населених пунктах часто відсутні місця, установи та умови, де жінка може отримувати такі комплексні знання та професійні консультації. По-друге, велика кількість жінок, які зацікавлені питанням розвитку  - молоді матусі або матусі-одиначки (офіційно або по факту). Для багатьох з них постає питання -  з ким та де залишити своїх дітей, особливо у вечірній час та вихідні, щоб приділити увагу собі? Тим більше що кожна жінка хоче, щоб її діти також отримували додаткові корисні знання та вміння.

Такі ж проблеми постають і перед жінками нової Зеленодольської об'єднаної територіальної громади, до складу якої входять с.Мар'янське, с.Велика Костромка та м.Зеленодольськ. Саме тому Агенцією було розпочато реалізацію нового довготривалого проекту "Академія сучасної матусі"!

АКАДЕМІЯ СУЧАСНОЇ МАТУСІ вже відкрила свої двері та серця!!!!

13 березня, в останній день Масляного тижня, у нашому прекрасному місті Зеленодольськ в громадському центрі "ВІльний Простір" відбулося відкриття нового некомерційного проекту "Академія сучасної матусі".
Учасницями Першого жіночого засідання стали жінки різного віку та з різними інтересами, але їх всіх об'єднує велика жага зростання, пізнання нового, спілкування з однодумцями. Відкривала захід чудова та талановита малеча з дитячої театральної студії "Горобчик" під керівництвом Людмили Іванової. Основною частиною стало святкування Масляної. Народні майстрині Тетяна Павлюченко та Марина Ляпунова розповіли цікаві історії та ознайомили присутніх з традиціями Бабиного тижня. Після чого відбулося проводжання зими та зустріч весни під народні веснянки. Також майстрині провели чудовий майстер-клас з виготовлення оберігів-пташок, в якому приймали участь не тільки дорослі, але й маленькі учасниці.
Завершенням чудового дня стало спільне поїдання млинців та інших пригощень, які принесли учасниці та якими пригощала бенкетна зала "Прем'єра". А ще всі дружньо співали чудові народні пісні під караоке!
 
Запрошуємо всіх бажаючих на наступні наші заходи! Інформація буде розміщуватися в групі ‪#‎Академия_современной_мамы‬