21 травня 2015 року вся країна святкувала «Всеукраїнський день вишиванки».

День вишиванки — всеукраїнське неофіційне свято, яке було започатковано у 2007 році. Дата проведення — щороку в третій четвер. В цей день кожен українець за бажанням одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, школу  чи садочок, просто на прогулянку. Основна мета святкування Дня вишиванки — це збереження українських цінностей та традицій та їх популяризація серед населення, зокрема серед молоді.

В цьому році вперше до святкування Дня вишиванки долучилося і місто Зеленодольськ, невеличке та затишне місто на півдні Дніпропетровської області. Цього дня на вулицях можна було зустріти багато людей різного віку, одягнених у вишиванку або просто з українською символікою на одязі.

Благодійним фондом «Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольськ» було ініційовано проведення урочистих заходів – Параду вишиванок та невеличкого концерту. У Параді вишиванок прийняли участь всі учні зеленодольських загальноосвітніх шкіл №1 та №2, Апостолівського районного ліцею-інтернату (територіально знаходиться у Зеленодольську), представники багатьох установ міста, просто активні громадяни та небайдужі жителі. Наймолодшим з учасників було 5 років, найстаршим – понад 70. Парад очолювали представники Зеленодольської міської ради на чолі з міським головою Качаном Валерієм Анатолійовичем та працівники і волонтери Агенції на чолі з директором Стадник Юлією Костянтинівною та керівником молодіжної ініціативної групи Стасішиним Дмитром.

                                                 

                        

Після Параду на центральній площі міста біля Палацу культури «Ювілейний» відбувся урочистий концерт та флеш-моб, який був підготований учнями шкіл та ліцею. Під час концерту був проведений невеличкий конкурс «Цікаві факти про Вишиванку». Всі учасники конкурсу отримали не тільки корисну та цікаву інформацію, але й подарунки.

                          

Дивлячись на щасливі та задоволені обличчя безпосередніх учасників святкових заходів та на кількість людей у вишиванках на вулицях міста можна з впевненістю сказати, що це свято вже стало одним з найулюбленіших серед мешканців Зеленодольська.