3 березня 2016 року Благодійний фонд «Агенція місцевого економічного розвитку м Зеленодольська» урочисто відкрив Громадський просвітній центр "Вільний Простір" для молоді і всіх мешканців Зеленодольської об'єднаної громади. 

                    


«Мета нашого проекту - створення умов для надання якісної неформальної освіти та активізації молоді Зеленодольської громади. І не тільки молоді - всіх бажаючих розвиватися, творити, спілкуватися з однодумцями. - розповідає директор БФ "АМЕР м Зеленодольська" Юлія Стадник. - Ми підготували і обладнали 2 приміщення для проведення занять, реалізували в повному обсязі комплексний восьмитижневий навчальний курс. В рамках проекту проведено шість триденних тренінгових модулі з тем «Волонтерство», «Основи проектного менеджменту», «Фандрайзинг», «Рівний рівному», «Взаємодія з владою», «Адвокація». Залучено 20 учасників в основній програмі, та 10 учасників дистанційного курсу. Молодь віком від 14 до 35 років"

               


Тоді ж, 3 березня, у приміщенні Зеленодольської міської ради була проведена заключна міні-конференція з молоддю, представниками донора, районної та міської влади, бізнесу, освіти і громадськості (більше 70 осіб). Темою конференції стала "Активна та освічена молодь - запорука успішного розвитку громади". Під час заходу була представлена повна інформація про проект та плани щодо його подальшого розвитку і поширення на інші громади; презентовані міні-проекти від молодих учасників проекту; висвітлені питання сучасної неформальної освіти для молоді та перспектив їх розвитку як у громаді. так і в межах всієї країни. Всім учасникам проекту, які успішно закінчили навчальну програму, було вручено Сертифікати, а всім учасникам конференції - Подяки за участь. Головною подією стало підписання Меморандуму про створення Молодіжної Громадської Ради при міському голові між Зеленодольським міським головою Савченко Андрієм Володимировичем та директором БФ АМЕР Стадник Юлією. 

                    

 

У Центрі планується проведення щотижневих зборів та молодіжних зустрічей, підготовки до створення Молодіжної Ради. Також, заплановано відкриття Кіноклубу, Літературного осередку та мистецького простору.

Запрошуємо до співпраці всі Організації громади та району, молодь, активних мешканців!

Субгрант на реалізацію проекту «Вільний Простір: Громадський просвітній центр для молоді» БФ АМЕР отримав у вересні 2015 року. Організатор конкурсу в Дніпропетровській області - Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який реалізовується в восьми регіонах України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи». Частково проект профінансований компанією ДТЕК.
#‎Вільний_Простір_Зеленодольськ‬