Місія Агенції

"підвищення якості життя населення шляхом налагодження ефективної співпраці між владою, бізнесом та громадою та реалізація найкращих соціальних, економічних і культурних програм і благодійних проектів задля гармонійного розвитку суспільства".

 Бачення: 

"сталий соціальний, культурний та економічний розвиток міста та активізація громади"

 Цінності:

Професійність – основа діяльності Агенції. Ми прагнемо до досягнення найкращих результатів за умови оптимального використання людських, природних і фінансових ресурсів.

Сталість: ми використовуємо наш досвід та найкращі світові практики для досягнення сталого розвитку суспільства

Інновації: ми завжди попереду. Ми не боїмося змін, ми керуємо ними. Ми пропонуємо суспільству нові рішення та ідеї

Всебічність: ми розширюємо горизонти.

Ефективність: наша ціль – максимальний результат за мінімальний час.

 

 Основні цілі та стратегічні напрямки діяльності 

Напрямок 1.       Розвиток бізнес середовища

Для того, що б підвищити матеріальний рівень мешканців громади та розвиток трудових ресурсів, необхідно сконцентрувати організаційні та фінансові ресурси на розвитку бізнес-середовища. Монопрофільність міста (значна залежність міста від діяльності ТЕС) є ризиком для гарантування сталого розвитку територіальної громади Зеленодольська і розвитку бізнес-середовища. Тому правильно сформована стратегія та налагоджена робота Агенції допоможе мінімізувати цю залежність

ЦІль 1.1.            Забезпечити стабільність розвитку середнього та малого бізнесу в місті

Напрямок 2.      Енергоефективність

Напрям «Енергоефективність» передбачає ряд заходів, які в комплексі забезпечать відчутний позитивний ефект вже у середньостроковій перспективі.

Зокрема, проведення енергоаудиту всіх житлових та комунальних установ, результати якого дозволять фахово сформувати пріоритети для проведення заходів з термомодернізації..

Ще один чинник, який має вагоме значення для підвищення енергоефективності – ощадливе енергоспоживання. Мешканці міста, як і всієї України, у більшості не мають сформованої культури ощадливого використання тепла, води, електроенергії. Починати просвітницьку роботу необхідно у школі. Школярі навчаться самі зберігати енергію, навчать всіх удома, а в майбутньому зроблять прорив в енергозбереженні всього міста. 

Ціль 2.1     Підтримка та допомога в організації заходів, спрямованих на підвищення  енергоефективності на місцевому рівні

Ціль 2.2      Підвищити енергоефективність у побуті

Напрямок 3.    Розвиток соціальної інфраструктури 

Покращення відповідної соціальної інфраструктури є вагомим чинником для підвищення якості життя мешканців. Це саме та сфера, інвестування в яку порівняно невеликих коштів здатне принести великий  соціальний ефект за короткий проміжок часу. 

Ціль 3.1       Підвищити рівень культурного та спортивного відпочинку 

Ціль 3.2.  Впровадження сучасних інформаційних технологій з метою покращення якості життя кожного мешканця 

Ціль 3.3  Підвищення якості життя кожного мешканця міста через благодійництво та адвокацію

Напрямок 4.        Благоустрій міста

Благоустрій (в широкому сенсі цього слова) - є середовище проживання кожної людини та візитна картка міста.

Оскільки враження кожного про населений пункт складається з того, який в ньому благоустрій, чистота, які дороги, тротуари, зупинки, зелені насадження, зовнішнє освітлення тощо. Заходи комплексного благоустрою території міста розглядаються як повний спектр надання послуг, що забезпечують комфортні умови життя кожного мешканця.

Ціль 4.1.        Активізація громади у рішенні питань благоустрою міста

 

Скачать повний варіант "Загальна Стратегія розвитку Агенції  /media/code_cms/Стратегия АМЕР на 2014-2016.docx