Навчальна програма «Майстерня сільських ініціатив»

 

Молодіжна програма неформальної громадянської освіти «Майстерня сільських ініціатив» відкрила конкурс на участь у 2015-2016 році.

Ти живеш в маленькому, але такому рідному селі?

Маєш трохи вільного часу, але не знаєш, як його цікаво використати?

Мрієш зробити щось корисне для свого села та співмешканців, але не знаєш, яким чином?

Якщо в тебе 3 “так”, то “Майстерня сільських ініціатив” саме для тебе!

Молодіжна програма неформальної громадянської освіти “Майстерня сільських ініціатив” відкрила двері для нового набору учасників і чекає на твою заявку.

Нам не важливо, що в тебе в щоденнику, ми не звертаємо уваги на те, ким працюють твої мама, тато і далекі родичі. Важливим для нас є те, про що ти думаєш і мрієш, чого хочеш досягти, як ти хочеш вплинути на своє оточення і що для цього плануєш зробити. Ми хочемо почути, чого ти прагнеш навчитися і цінуємо твою віру в світле майбутнє. Ми готові стати для тебе платформою, з якої почнуться твої подорожі у доросле громадське життя. Ми за те, аби твій шлях почався саме з твого маленького села, і твоя маленька Батьківщина стала першим місцем, де ти усвідомиш, як багато важливих для суспільства справ ти можеш втілити.

Коротко про Майстерню Сільських Ініціатив:

 • діє на території Донецької області (Олександрівський район), Івано-Франківської області (Косівський район), Черкаської областї (Чигиринський район), Дніпропетровської області (Апостолівський район)

 • складається з трьох етапів-семінарів - Майстерня Ідей, Майстерня Дій та Майстерня Досвіду і етап практичної реалізації ініціатив

 • триває з жовтня 2015 р. по травень 2016 р.

 • допомагає визначити цілі (у навчанні, у сім’ї тощо),  досягти конкретних результатів у вигляді корисної справи для свого села або містечка,спілкуватися правильно з різними людьми, виступати перед публікою,  планувати свій час, створювати команду для своїх ініціатив і багато іншого й не менш цікавого…

 • участь у програмі безкоштовна, усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням, покриваються організаторами.

Розклад програми - у додатку 2.

Як ми працюємо?

Навчання у програмі “Майстерня сільських ініціатив” виглядає дещо по-іншому, ніж твоє навчання у школі. У нас немає оцінок та іспитів, на семінарах панує невимушена атмосфера, ми використовуємо різноманітні методи роботи над темами, використовуємо часто такі шкільні приладдя, яких у школі не знайдеш. Тренери Майстерні не навчають, а вчаться разом зі своїми учасниками, вони не кажуть, що правильно, а що не правильно. Адже найважливішими принципами роботи в Майстерні сільських ініціатив є рівність, толерантність, відкритість думок, вміння слухати і чути інших та дія. Ми не вивчаємо теорію, ми вчимось на практиці, втілюючи різні корисні справи у своєму оточенні. Такий формат роботи називається неформальною освітою.

Щоб стати учасником Майстерні сільських ініціатив, необхідно:

Крок 1. Повідомити батьків про рішення взяти участь в конкурсі та отримати їх згоду на це

Крок 2. Заповнити анкету до 10 жовтня  запосиланням: http://bit.ly/1QdBTqg

АБО скачати і роздрукувати анкету з додатку і надіслати скан/фото на адресу координатора у твоєму регіоні, вказану у контактах

Крок 3. Дочекатися відповіді, яка надійде не пізніше, ніж 15 жовтня

Програма реалізується організаціями “Інша Освіта” (Україна) та MitOst e.V. (Німеччина). Фінансову підтримку надає Міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина та Європейська Комісія в межах проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”.

Контакти

 

 
 • Стосовно всіх питань координації програми в Івано-Франківській області звертайтесь до Іванни Чупак - ivanna.chupak@maysternya.org
 • Стосовно всіх питань координації програми в Донецькій та Дніпропетровській області звертайтесь до Оксани Іванік – oksana.ivanik@maysternya.org
 • Стосовно всіх питань координації програми в Черкаській області звертайтесь до Вікторії Феофілової - feofilova.vk@gmail.com
 

Файли

 

 

 

 

2. Вища освіта в Європі: онлайн-помічники

Мережа порталів StudyPortals і міжнародна освітня агенція DEC education запрошують скористатися платформою онлайн-чатів та консультацій для отримання докладної інформації про практичні аспекти закордонної освіти.

Швидко, зручно, оперативно!

Відвідайте портал BachelorsPortal.eu, присвячений бакалаврським програмам в університетах ЄС; а якщо вас цікавить магістратура -MastersPortal.eu. У правому нижньому кутку екрана натисніть зелену кнопку «Почати онлайн-чат з нашими освітніми консультантами» і поставте своє запитання. Україномовний або російськомовний експерт DEC education оперативно відгукнеться на ваше звернення, а в разі знаходження офлайн - зв'яжеться з вами за вказаною адресою електронної пошти. Жоден запит не залишиться без уваги!

БАКАЛАВРІАТ в ЄС - 8157 програм доступно

Перебуваючи онлайн, наші консультанти будуть раді допомогти вам з такими запитаннями:

 • як підібрати найбільш оптимальну програму і університет;
 • що потрібно враховувати, подаючись на бакалаврську програму в університеті ЄС чи Європи;
 • відмінності в системах вищої освіти між європейськими країнами;
 • що і в яких розділах можна знайти на сайті www.bachelorsportal.eu.

МАГІСТРАТУРА В ЄС - 22726 програм доступно

Перебуваючи онлайн, наші консультанти будуть раді допомогти вам з такими запитаннями:

 • підбір оптимального магістерського або післядипломного курсу з урахуванням поточної спеціальності;
 • відмінності між університетами, кваліфікаціями і системами навчання;
 • вступні академічні, мовні та інші вимоги;
 • що і в яких розділах можна знайти на сайті www.mastersportal.eu

Про організаторів

StudyPortals.eu - найавторитетніший на сьогоднішній день ресурс, де зібрана актуальна інформація про університети, стипендії та програми вищої освіти в Європі. Проект стартував в 2007 році і в цей час об'єднує більше ніж 1400 університетів у 40 країнах Європи. Мета організації - зробити навчання в Європі простішим, доступнішим і зрозумілішим завдяки створенню єдиної інформаційної системи і професійним інтерактивним консультаціям. StudyPortals підтримується Європейською комісією, а також провідними культурно-освітніми структурами - British Council (Великобританія), DAAD (Німеччина), Nuffic (Нідерланди), OeAD (Австрія), Universidad.es (Іспанія) та ін. Операційний центр проекту знаходиться у м. Ейндховен, Нідерланди.

DEC education - міжнародна освітня агенція, ексклюзивний інформаційний партнер StudyPortals.eu в Україні та Молдові. В рамках програми співпраці експерти відділу вищої освіти агентства надають онлайн- і e-mail-консультації для російськомовних користувачів ресурсів BachelorsPortal.eu і Mastersportal.eu.

Компанія створена в 1999 році в Кишиневі, а в Києві працює з 2003 року. Сьогодні DEC education є найбільшим освітнім агентством України (більше 90 співробітників), охоплюючи більшу частину ринку консультаційних послуг, а також успішно підтримуючи власні освітні проекти. Компанія є єдиним в Україні та Молдові володарем престижної галузевої премії «Провідне освітнє агентство Східної Європи» ( STM Star Agency Eastern Europe), що присуджує журнал Study Travel Magazine.