З жовтня 2016 року в шести областях країни розпочинається реалізація нового масштабного проекту «Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні».

Проект реалізується благодійним фондом "Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольська" у партнерстві з СГО "Фундація локальних ініціатив Донеччини" (Україна) та Фондом культурного розвитку "Znak" (Польща) за фінансової підтримки NED (National Endowment for Democracy) і при співфінансуванні компанії ДТЕК.

Він охоплює малі міста та сільські території з населенням до  50 тис. мешканців  з Дніпропетровської, Кіровоградської, Черкаської, Харківської, Донецької та Луганської областей (підконтрольних українській владі).

Основні цілі проекту:

1. Активне залучення мешканців малих міст і сільських територій Центрального та Східного регіонів України до впровадження реформи децентралізації на локальному рівні, в тому числі до процесу добровільного об’єднання громад.

2. Налагодження взаємодії між громадськістю, владою і бізнесом в малих спільнотах з метою прискорення процесу впровадження реформ та формування сильного українського суспільства.

Всього обирається 60 учасників з 20 населених пунктів (громад), тобто з одного міста, села (селища) обирається команда у складі 3 учасників. До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадських та благодійних організацій, місцевого бізнесу, місцевих ЗМІ, ініціативні мешканці віком від 18 років. Для цього команді необхідно до 20 листопада заповнити реєстраційну форму.

В рамках проекту планується реалізація навчально-менторської програми, навчальний візит до Польщі та фінальний захід в м.Дніпро  на тему «3Д: Децентралізація. Діалог. Демократія»

посилання на групу проекту у соціальній мережі: https://www.facebook.com/groups/1528261903858004/

Оголошення Конкурсу для участі у проекті: /media/code_cms/Оголошення про конкурс.docx