18 жовтня в Зеленодольській громаді пройшли відкриття перших трьох проектів конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками 2016».
З 54 ідей ініціативних жителів в цьому році переможцями стали 20. Першим відкриттям став «Театр тіней» в дитячому садку «Попелюшка» в м Зеленодольську. Ініціативній групі проекту вдалося в повній мірі реалізувати задумане - упорядкувати і укомплектувати музичний зал всім необхідним для театральної діяльності дошкільнят. В рамках проекту проведено модернізацію сценічного освітлення, придбано проектор, екран, акустична система, а також театральний інвентар.
Два наступних відкриття проектів - «Доступний спорт» і «Енергозбереження в житловому будинку» - пройшли в с. Велика Костромка, де жителі вперше взяли участь в конкурсі міні-грантів. З реалізацією проекту «Доступний спорт» спорт дійсно став доступним для жителів села. Спортивний стадіон наповнився новим обладнанням для активних занять спортом і став основним місцем проведення естафет, змагань та конкурсів. Ініціативній групі проекту вдалося досягти своїх основних цілей - обладнати стадіон, мотивувати жителів до занять спортом, а також залучити волонтерів для занять з детьмі.По вул. Клімашкін в с. Велика Костромка робота кипіла ще з середини літа. Проект «Енергозберігаючі технології в житловому 2-поверховому будинку» дуже важливий і потрібний - в двох під'їздах будинку замінені вікна та проведено ремонти. Мешканцям будинку тепер тепло і затишно. Після реалізації проекту ініціативна група планує створення ОСББ для своєї дворової терріторіі.І попереду ще багато цікавих проектів!

Величезне спасибі всім ініціативним мешканцям за ваш ентузіазм і бажання зробити цей світ кращим !!!

У 2016 році конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» реалізується за фінансової підтримки Зеленодольського міської ради та компанії ДТЕК. Адміністратор Конкурсу - БФ "Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольськ". Загальний фонд - 500 000 грн.