14 квітня 2016 року у м.Зеленодольськ відбулася перша презентація Конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками 2016". Адміністратором Конкурсу, Благодійним фондом "Агенція місцевого економічного розвитку", була представлена інформація по умовам та графіку проведення основних заходів в рамках Конкурсу. Після презентації була проведена перша загальна консультація з написання Заявок та реалізації міні-проектів для цьогорічних учасників. Було приємно бачити серед учасників заходу як вже знайомі обличчя, так і багато нових. З кожним роком бажаючих прийняти участь у Конкурсі стає все більше, а ідеї стають все більш креативними.

 

 

15 квітня така ж презентація та консультація була проведена для мешканців с.Велика Костромка, які вперше приймають участь у Конкурсі у складі нової обєднаної громади. Впевнені, що Велика Костромка зуміє нас здивувати своїми пропозиціями та активністю.

                    

 

19 квітня перша презентація Конкурсу "Місто своїми руками 2016" та консультація з написання Заявок відбулася у с.Мар'янське, яке входить до складу Зеленодольської ОТГ. На зустрічі були присутні керівники місцевих освітніх установ, будинку культури, громадські активісти. Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Було прємно, що учасники прийшли вже з підготованими ідеями своїх майбутніх проектів. 
Нагадуємо, що особисті консультації будуть проходити кожен четвер до 20 травня, з 11.00 до 17.00 у приміщення офісу Агенції (Громадський центр "Вільний Простір"), м.Зеленодольськ. У травні також планується ще одна виїзна зустріч з мешканцями с.Марянське та с.Велика Костромка. Про точні дати буде повідомлено пізніше.


Деталі Конкурсу 2016, а також всі необхідні документи для участі можна знайти за посиланням http://amer.com.ua/місто-своїми-руками-2016/

Фонд цьогорічного Конкурсу 500 тис.грн.. На один міні-проект може бути виділено до 30 тис.грн.

Організатор конкурсу - Зеленодольська міська рада обєднаної територіальної громади.

Адміністратор Конкурсу - БФ "АМЕР м.Зеленодольська".

Фінансова підтримка - компанія ДТЕК.